Volejte SIMEKO kontakt608 214 424

O společnosti

Firmu SIMEKOSTAV s.r.o. založil jediný vlastník jakožto pokračovatele své stavební činnosti jako fyzická osoba s obchodním přívlastkem SIMEKO. Jedná se tedy o jiný právní subjekt ovšem s totožným vedením a technickým vybavením a zázemím. Je proto možné hovořit dále o jedné a téže firmě.

Stavební činnost firmy byla zahájena v roce 1996 rekonstrukcí starého venkovského domku. Od té doby bylo úspěšně dokončeno mnoho stavebních akcí ,převážně na Praze východ, v okolí Říčan, ale i v Praze a jiných místech republiky. Jednalo se především o výstavbu nových rodinných domů, rekonstrukce starých staveb, ale i o práce většího či menšího rozsahu, jako např. stavební práce při rekonstrukci výrobního závodu, přístavby garáží, hospodářské stavby, dřevostavby, ploty a pod.

Nové zakázky získává firma především na základě doporučení od zákazníků, pro které firma pracovala, a byli spokojeni s výsledky naší práce. Zakládáme si na solidním jednání s našimi zákazníky a vysoké kvalitě naší práce, která je předpokladem úspěchu firmy.

Kromě vlastní stavební činnosti můžeme zákazníkům zajistit kompletní vypracování projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení, ale také vyřízení státních dotací v rámci projektu ZELENÁ ÚSPORÁM Ministerstva životního prostředí.

Všechna práva vyhrazena © Simekostav 2013 Vytvořil WebAZ s.r.o.